قوانین و مقررات وب سایت استاد محمودرضا فلاحی
حل المسائل تمرین های تشریحی در حوزه اقتصاد ، مالی و مدیریت

باسلام و احترام ؛

قبل از هر گونه فعالیت در سایت‌، ضروری است قوانین و ضوابط استفاده از سایت  با دقت مطالعه شود و برای ادامه‌ی فعالیت در سایت با آنها موافقت شود  . به قول قدیم ها "جنگ اول به از صلح آخر"  . شایان ذکر می باشد ، اسم سایت ، مخفف "محمود رضا فلاحی یا Mahmoud Reza Fallahi " می باشد و که می توان "آقای فلاحی MR-Fallahi" بهم از آن برداشت نمود و همچنین حقوق مادی و معنوی آدرس WWW.MR-Fallahi.ir  نیز برای این جانب می باشد.

 این مقررات شامل:

۱ .  تنها مرجع خرید محصولات و خدمات دوره‌های استاد عباس‌منش‌، سایت www.MR-Fallahi.com   است و فروش محصولات از طرق هیچ سایت دیگر یا کانال تلگرام‌، اینستاگرام و … ارائه نمی‌شود؛  بلکه فروش محصولات فقط از طریق سایت www.MR-Fallahi.comانجام می‌گردد .

۲ .  فقط فردی که بهای محصولات را پرداخته است‌ از آن محصول استفاده نماید .  مهندس محمودرضا فلاحی به هیچ عنوان رضایت ندارد فردی که بهای محصولات را به سایتwww.MR-Fallahi.com نپرداخته است‌ ، از آن محصولات و خدمات استفاده کند .  بنابراین افراد اجازه‌ ندارند فایل‌های خریداری شده را در اختیار دیگران قرار دهند .  در غیر اینصورت‌، فرد متخلف تحت پیگرد قانونی قرار داده می‌شود  قانوناُ تمام ضرر و زیان ناشی از این عمل را از فرد خاطی دریافت خواهد نمود .  بدیهی می باشد که برخی از محصولات رایگان قابل استفاده برای تمامی مخاطبین می باشد  .

۳ .  ایمیل و شماره تلفن همراه شما در سایت‌، مهم‌ترین (و بلکه تنها) شناسه‌ی شماست و تمام فعالیت‌های شما فقط از ایت طریق است و اگر آدرس ایمیلتان را فراموش نمایید، نباید از ما انتظار و یا توقع داشته باشید که ایمیل و شماره تلفن همراه شما را بداند یا بتواند آن را در سایت تشخیص دهد

۴ .  از آنجا که حساب کاربری شما در www.MR.Fallahi.com     بر مبنای ایمیل و شماره تلفن همراه  شما ساخته می‌شود و تمامی فعالیت‌های شما اعم از خرید از سایت‌، مشارکت در نظرات و …‌‌ روی این پایه‌، یعنی آدرس ایمیل شما قرار می‌گیرد‌ .  بنابراین، به هیچ عنوان امکان تغییر ایمیل وجود ندارد .

۵ .  هر آدرس ایمیل‌ در سایت‌، یک حساب کاربری یکتا شناخته می‌شود .  یعنی امکان جابه‌جایی محصولات خریداری شده از یک حساب کاربری به حساب کاربری دیگر (از یک آدرس ایمیل به آدرس ایمیل دیگری) میسر نیست حتی اگر این دو حساب‌، متعلق به یک فرد باشد .

۶ .  اگر فردی با چندین ایمیل متفاوت در سایت ثبت نام کند‌، از نظر سایت‌، هر پروفایل‌، یک حساب کاربری مجزا به حساب می‌آید و امکان تبادل و انتقال اطلاعات‌ میان پروفایل‌ها وجود ندارد .  حتی اگر این پروفایل‌ها متعلق به یک فرد حقیقی باشند .

بنابراین‌، ضمن ثبت نام در سایت‌، در به‌خاطر‌سپردن آدرس ایمیلی که با آن در سایت ثبت نام نموده‌اید کوشا باشید و آن را در محل امنی برای خودتان ثبت و ذخیره نمایید .  زیرا تنها امکان ردیابی فعالیت‌های شما در سایت‌، فقط از طریق آدرس ایمیلتان خواهد بود .

 

۷. به دلیل ماهیت محصولات سایت‌ که به صورت دانلودی هستند، به محض تأیید پرداخت بهای محصول‌‌، لینک‌های دانلود در اختیار فرد خریدار قرار می‌گیرد‌ و پس از آن هرگز امکان «لغو خرید» یا بازگشت وجه وجود ندارد.

۸ . مباحث علمی ارائه شده و حل های مسائل سوالات توسط روش های ارائه شده در کتب های مربوطه می باشد که مباحث علمی آن در کتاب ها ارائه شده است . فقط به حل مسائل آخر فصل این کتاب ها پرداخته می شود . این مسائل بدون پاسخ ، توسط مهندس محمود رضا فلاحی حل شده است تا در اختیار دانشجویان و علم آموزانی که علاقه مند به یادگیری دارند در اختیار گذاشته شود . شایان ذکر است به هیچ وجه مباحث علمی ارائه شده در کتاب ها به فروش نمی رسند و دانشجویان و علم آموزانی می تواند از بازار های مجازی و حقیقی دیگر منابع علمی را تهیه نمایند .

۹ . مهمترین عامل برای یاد گیری راه حل های علمی ارائه شده ، ابتدا فراگیری مباحث علمی است و سپس به مطالعه روش های حل تمرین ها و پرسش های آخر فصل می باشد که این کار بر عهده خریدار محترم میباشد بنابراین ،  این ساینت هیچ تضمینی درباره بازگشت وجه محصول خریداری شده ندارد.

 

۱۰. پس از خرید محصولات‌‌، لینک‌های دانلود به سادگی در اختیار فرد خریدار قرار می‌گیرد و لازم است فرد برای دانلود محصول‌، از وسیله‌ی مناسبی استفاده نماید. یعنی از موبایل یا رایانه‌ای که حافظه‌ی کافی دارد و نرم‌افزارهای لازم برای دانلود در آن نصب شده است‌، استفاده نماید. این وب‌سایت هیچگونه مسئولیتی در برابر مشکلات دانلودی که ناشی از استفاده از وسیله‌های نامناسب برای دانلود هستند‌، ندارد. به عنوان مثال: موبایل با نسخه‌ی پایین که امکان نصب نرم‌افزارهای لازم برای دانلود در آن مهیا نیست یا از حافظه‌ی کافی برخوردار نیست‌.

۱۱. لینک‌های محصولات در پروفایل فردی قرار داده می‌شود که از سایت خرید انجام داده است‌. بنابراین لازم است پس از خرید محصول‌، در اولین فرصت‌، فایل‌ها را دانلود و آن‌ها را در محل امنی در سیستم خود ذخیره نماید زیرا ممکن است این لینگ های تغییر نمایید و یا حذف گردد .

۱۲.  در هنگام خرید از سایت‌، لازم است هم به قیمت محصول (در نظر داشته باشید که تمامی قیمت‌های سایت به تومان هستند) و هم به نام محصول خریداری شده توجه نمایید زیرا پس از اتمام پروسه خرید‌، امکان هیچ تغییری وجود ندارد. بنابراین اگر فردی در خرید یک محصول اشتباه نماید‌، امکان جابه‌جایی خرید یا برگشت وجه، وجود ندارد.

 

۱۳ .دانلود از سایت یا درج نظرات در بخش نظرات فایل‌های دانلودی‌، فقط مخصوص اعضاست. یعنی اعضایی که در سایت ثبت نام کرده‌اند و سپس با ایمیل و رمز عبورشان وارد سایت شده‌اند‌، امکان مشاهده‌ی لینک‌های دانلود فایل‌های دانلودی و مشارکت در بخش نظرات آن‌ها را دارند.

۱۴. ثبت‌نام در سایت‌، تغییر رمز عبور‌ و هر تغییرات قابل قبول در اطلاعات درج شده در پروفایل یک فرد‌، فقط و فقط باید توسط خود شخص انجام شود این سایت مسئولیتی در این خصوص ندارد.

۱۵ . اطلاعات اعضای سایت کاملاً محفوظ است و به هیچ عنوان –حتی با درخواست خود فرد- در اختیار سایر اعضای سایت قرار داده نمی‌شود.

 

۱۶.امکان تماس مستقیم یا از طریق تلفن‌، با استاد فلاحی میسر نمی‌باشد. تنها راه ارتباط شما با استاد‌، از طریق ایمیل d.fallahi2009@gmail.com  می‌باشد. ضمنا ایرادهای فنی که در سایت با آن مواجه می‌شوید را نیز می‌توانید از طریق همین  آدرس ایمیل‌، اطلاع‌رسانی نمایید.

۱۷ . این سایت حق ویرایش‌، حذف پروفایل یا محدود کردن فعالیت‌های هر فردی را دارد که‌ قوانین‌ این سایت را رعایت نمی‌کند.